Dzisiaj jest: 17 Luty 2019. Imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Łukasz.

Reklama

Zapraszamy na facebooka

Ważne informacje


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1115

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1115

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1115
14-08-2015
W Polsce i w krajach zachodnich rak piersi u kobiet jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym. Wczesne wykrycie...
14-08-2015
W Polsce i w krajach zachodnich rak piersi u kobiet jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym. Wczesne wykrycie...
14-08-2015
    Szpiczak, znany także pod nazwą szpiczak mnogi, jest rozsianym nowotworem powstałym z komórek...

Reklama

Pokaż piersi latem! Przygotowania do dekoltowego sezonu

sezon dekoltów już wkrótce :) Choć na zewnątrz wciąż straszy śnieg, to jednak przez okno niejednokrotnie i coraz częściej przedziera się słońce. Nieśmiało informuje nas o tym, że w końcu, prędzej czy później, zawita wiosna a zaraz po niej lato. To ostatni dzwonek, żeby rozpocząć przygotowania przed sezonem dekoltów, dekolcików i... strojów kąpielowych, gdzie nasze piersi prezentują się na wyraźnym planie. Nie oszukujmy się jednak i nie próbujmy sztuczek typu magiczne tabletki powiększające biust, czy kremowe cudowne specyfiki. Owszem - to działa. Trudno, żeby nie działało coś, co jest naszprycowane hormonami i chemią... W cywilizacji XXI wieku wszystko jest możliwe, ale jakim kosztem... Torbiele, guzki, problemy i długie godziny spędzone w przychodniach, przygody niezbyt miłe z lekarzami i ogromny stres i strach... Dziewczyny, nie warto :)


Są zatem inne sposoby na to, by cieszyć się z własnych piersi. Po pierwsze potrzeba je polubić. Są nam dane takie, przyjrzyjmy się im i powiedzmy sobie szczerze - nie jest z nimi tak źle. Mniejsze, większe, kształt taki czy inny, są nasze, pasują do nas. Dopóki są zdrowe nie mamy powodów do niezadowolenia.
Kiedy pierwszy etap akceptacji będziemy miały za sobą, możemy przejść dalej do naturalnej i zdrowej pielęgnacji, która wykonywana systematycznie przedłuży młodość, urodę i zdrową kondycję naszym biustom.


Od czego więc zacząć? Przy okazji codziennej pielęgnacji warto szczególnie zadbać o skórę piersi. Minimum jeden, dwa razy w tygodniu zróbmy sobie maseczkę ujędrniająco - nawilżającą lub witaminową. Maseczki tzw. "kupne" to jedno rozwiązanie, innymi sposobami są te domowe receptury, które wykorzystywały nasze mamy, babcie, a dziś także koleżanki.


Tyle, co do troski o kondycję naszej skóry. Jeśli mamy więcej zapału warto troszeczkę... poćwiczyć! Może niejedna z Was gimnastykuje się w ramach dbania o sylwetkę, odchudzania, czy po prostu dla zdrowia. Wtedy wystarczy do swojego programu ćwiczeń dodać kilka pompek. Piersi to lubią. Choć nasze biusty składają się głównie z tkanki tłuszczowej, to kształtując mięśnie klatki piersiowej nasz biust unosi się, jest bardziej sprężysty, jest "na swoim miejscu".


Ostatnia rzecz, na szczęście nie wymagająca wysiłku fizycznego, to koniecznie dobrze dobrany biustonosz... Kobietki! Jeśli nie byłyście jeszcze u brafitterki to gorąco polecamy. Idealnie skrojony na nasz biust stanik czy strój kąpielowy potrafi zdziałać cuda. O ile pod zimowymi swetrami, kurtkami i kożuchami nie rzucał się w oczy, to z pewnością pod letnim topem, czy sukienką będzie go widać, a przynajmniej to, co robi z naszymi piersiami, nadając im piękny, wymarzony kształt.


Piersi to nasz atut, który sam z siebie nie jest niesamowicie wymagającym troski elementem ciała. Przy okazji maseczki na twarz, można wykonać maseczkę biustową, wizyta u brafitterki czy kilka ćwiczeń i z całą pewnością nie zaabsorbuje nam wiele więcej czasu, niż przesiadywanie np. w Internecie. Z pewnością zaś doda pewności siebie, zadowolenia i przyjemności.


Rozpoczynamy zatem wspólnie przygotowania do lata. Na naszej stronie będziemy zamieszczać porady na domowe sposoby upiększania i naturalnego powiększania naszych biustów :)

 

Redakcja BP

Copyright © 2012 BadajPiersi.pl

Tworzenie stron www megaweb.pl