Dzisiaj jest: 19 Wrzesień 2021. Imieniny obchodzą: Konstancja, January.

Reklama

Zapraszamy na facebooka

Ważne informacje


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1115

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1115

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_aidanews2/helper.php on line 1115
14-08-2015
W Polsce i w krajach zachodnich rak piersi u kobiet jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym. Wczesne wykrycie...
14-08-2015
W Polsce i w krajach zachodnich rak piersi u kobiet jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym. Wczesne wykrycie...
14-08-2015
    Szpiczak, znany także pod nazwą szpiczak mnogi, jest rozsianym nowotworem powstałym z komórek...

Reklama

Stanik bez fiszbin - plusy i minusy

Fot. Materiały organizatoraBiustonosz bez fiszbin występuje w różnych rodzajach staników. Do tego typu biustonosza zaliczane są również specjalistyczne staniki, tj. biustonosz ciążowy , karmniki, czy też staniki dla Amazonek. Model ten będzie idealny także dla dziewczyn, które dopiero zaczynają swoją „przygodę" ze stanikiem.


Stanik bezfiszbinowy jest niezastąpionym elementem w garderobie młodej mamy. Zalecany jest także dla Amazonek i co ciekawe, można zakładać go na noc. Jednak biustonosz bez fiszbin nie unosi i nie podkreśla biustu w taki sposób, jak czyni to stanik z wersją zawierającą druciki. Ma także problem z odpowiednim ukształtowaniem piersi. Żaden model tego typu nie spełni tych funkcji, ponieważ jest to fizycznie niemożliwe. Pozbawiony został drucików, odpowiadających za uniesienie piersi. Z pewnością minusem przy wyborze tego typu biustonoszy jest fakt, że znacznie gorzej kształtują one i unoszą biust aniżeli modele na fiszbinach.

 

Staniki bezfiszbinowe występują w wersji elastycznej bielizny bezszwowej oraz miękkiej w tonie tradycyjnym. Wykonane są z materiałów, takich jak: bawełna, poliamid, elastyczne tkaniny. Bezszwowe stanik są usztywniane poprzez termicznie formowane miski.

 

Biustonosze bez fiszbin występują w różnych modelach, są zarówno miękkie, jak i usztywniane, gładkie jak i koronkowe, z pięknymi haftami i w różnych kolorach). Wciąż jednak - największym wyborem fantazyjnych wzorów, mogą pochwalić się producenci karmników. Dostać je można w kroju full-cupu oraz balkonetki. Mają wbudowany szeroki mostek w celu zapewnienia podtrzymania. Polecany jest on dla kobiet z biustem średnim, małym, jak też dla pań z bardzo dużym biustem, które z jakiegoś powodu nie mogą nosić staników na fiszbinach. U wiodących producentów staniki tego typu mają miękko podszyte, stabilne i odciążające ramiączka które „nie wrzynają się" w ciało i zapewniają równomierne rozkładanie się ciężaru biustu na oba ramiona. Oczywiście ramiączka jak i pasek z tyłu wraz z większym rozmiarem są odpowiednio szersze - dla odpowiedniego komfortu. Jednak należy zauważyć, iż stanik bez fiszbin nie uniesie piersi w taki sposób, jak zrobiłby to stanik w wersji z drutami

 

Chociaż wybór tego modelu stanika wiąże się z wątpliwościami, to jest koniecznością w pewnych sytuacjach. Kobieta w ciąży musi szczególnie uważać na swój biust. W tym okresie narażenie na dyskomfort jest bardzo wysokie. Amazonki także lepiej poczują się w staniku bez fiszbin. Również dziewczęta, które wchodzą w okres dojrzewania i ich biust dopiero zaczyna rosnąć, powinny wybrać tę wersję stanika.

 

Bezfiszbinowce doskonale sprawdzą się w warunkach domowych. To idealne staniki do zakładania w celu zmniejszenia dyskomfortu, dla pań o małych i średnich biustach.

 

Niewątpliwe plusem przy tego typu stanikach jest bardzo duży komfort w jego noszeniu, natomiast minusem jest fakt, że biustonosze te nieco gorzej kształtują i unoszą biust aniżeli modele na fiszbinach.

 

Wybór należy do pań, w zależności od tego, czego oczekują od biustonosza. W każdym razie na rynku bieliźniarskim jest tak duży wybór staników, że na każdą okazję można coś sobie wybrać.

Copyright © 2012 BadajPiersi.pl

Tworzenie stron www megaweb.pl